ATXMEGA16A4-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16A4-AU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATXMEGA16A4-AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Foi de date: 1.ATXMEGA16A4-AU.pdf2.ATXMEGA16A4-AU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATXMEGA16A4-AU
Număr parc ATXMEGA16A4-AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26848 pcs Fișa cu date 1.ATXMEGA16A4-AU.pdf2.ATXMEGA16A4-AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 32MHz Serie AVR® XMEGA® A4
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume ATXMEGA16A4AU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 34
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata AVR AVR® XMEGA® A4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)