ATTINY861-20MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY861-20MUR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY861-20MUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Foi de date: 1.ATTINY861-20MUR.pdf2.ATTINY861-20MUR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY861-20MUR
Număr parc ATTINY861-20MUR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47440 pcs Fișa cu date 1.ATTINY861-20MUR.pdf2.ATTINY861-20MUR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-VQFN (5x5)
Viteză 20MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 8KB (4K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 32-VFQFN Exposed Pad
Alte nume ATTINY861-20MUR-ND
ATTINY861-20MURTR
ATTINY86120MUR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 16
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)