ATTINY461-20SU
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY461-20SU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Foi de date: 1.ATTINY461-20SU.pdf2.ATTINY461-20SU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY461-20SU
Număr parc ATTINY461-20SU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56871 pcs Fișa cu date 1.ATTINY461-20SU.pdf2.ATTINY461-20SU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Viteză 20MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume ATTINY46120SU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 16
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 20-SOIC