ATTINY45V-10XUR
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY45V-10XUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP
Foi de date: 1.ATTINY45V-10XUR.pdf2.ATTINY45V-10XUR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY45V-10XUR
Număr parc ATTINY45V-10XUR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68725 pcs Fișa cu date 1.ATTINY45V-10XUR.pdf2.ATTINY45V-10XUR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP
Viteză 10MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Alte nume ATTINY45V-10XUR-ND
ATTINY45V-10XURTR
ATTINY45V10XUR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 6
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-TSSOP