ATTINY261-20MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY261-20MU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY261-20MU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Foi de date: 1.ATTINY261-20MU.pdf2.ATTINY261-20MU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY261-20MU
Număr parc ATTINY261-20MU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5873 pcs Fișa cu date 1.ATTINY261-20MU.pdf2.ATTINY261-20MU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-VQFN (5x5)
Viteză 20MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 2KB (1K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 32-VFQFN Exposed Pad
Alte nume ATTINY26120MU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 16
Dimensiunea EEPROM 128 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)