ATTINY26-16MJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY26-16MJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY26-16MJ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Foi de date: 1.ATTINY26-16MJ.pdf2.ATTINY26-16MJ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY26-16MJ
Număr parc ATTINY26-16MJ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4421 pcs Fișa cu date 1.ATTINY26-16MJ.pdf2.ATTINY26-16MJ.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-VQFN (5x5)
Viteză 16MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 2KB (1K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 32-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 128 x 8
descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Convertoare de date A/D 11x10b