ATTINY25V-10SSH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY25V-10SSH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY25V-10SSH
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.ATTINY25V-10SSH.pdf2.ATTINY25V-10SSH.pdf3.ATTINY25V-10SSH.pdf4.ATTINY25V-10SSH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY25V-10SSH
Număr parc ATTINY25V-10SSH Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Viteză 10MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 2KB (1K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume ATTINY25V10SSH Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 6
Dimensiunea EEPROM 128 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-SOIC