ATTINY25V-10MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY25V-10MUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY25V-10MUR
Număr parc ATTINY25V-10MUR Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88119 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Serie AVR® ATtiny
Timp de recuperare invers (trr) 10MHz necesită Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Tip memorie program 2KB (1K x 16) Dimensiunea memoriei programului USI
Alte nume 1611-ATTINY25V-10MURDKR Tip oscilator A/D 4x10b
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Sistem de operare AVR
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ATTINY25V-10MUR
Descriere extinsă AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH Descriere IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
Date SRAM Bytes 128 x 8 Convertoare de date 1.8 V ~ 5.5 V