ATTINY25-20SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY25-20SI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY25-20SI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.ATTINY25-20SI.pdf2.ATTINY25-20SI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY25-20SI
Număr parc ATTINY25-20SI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 6346 pcs Fișa cu date 1.ATTINY25-20SI.pdf2.ATTINY25-20SI.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Viteză 20MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 2KB (1K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-SOIC Convertoare de date A/D 4x10b