ATTINY13V-10PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY13V-10PI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Foi de date: 1.ATTINY13V-10PI.pdf2.ATTINY13V-10PI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY13V-10PI
Număr parc ATTINY13V-10PI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 3488 pcs Fișa cu date 1.ATTINY13V-10PI.pdf2.ATTINY13V-10PI.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP
Viteză 10MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1KB (512 x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume ATTINY13V-12PI
ATTINY13V-12PI-ND
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 6
Dimensiunea EEPROM 64 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP