ATMEGA88-20AJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA88-20AJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA88-20AJ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Foi de date: 1.ATMEGA88-20AJ.pdf2.ATMEGA88-20AJ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA88-20AJ
Număr parc ATMEGA88-20AJ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4337 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA88-20AJ.pdf2.ATMEGA88-20AJ.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-TQFP (7x7)
Viteză 20MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 8KB (4K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 32-TQFP
Alte nume ATMEGA88-24AJ
ATMEGA88-24AJ-ND
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 23
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)