ATMEGA8515-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA8515-16MUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN
Foi de date: 1.ATMEGA8515-16MUR.pdf2.ATMEGA8515-16MUR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA8515-16MUR
Număr parc ATMEGA8515-16MUR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40177 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA8515-16MUR.pdf2.ATMEGA8515-16MUR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-VQFN (7x7)
Viteză 16MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 8KB (4K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-VFQFN Exposed Pad
Alte nume ATMEGA8515-16MUR-ND
ATMEGA8515-16MURTR
ATMEGA851516MUR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 35
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)