ATMEGA645-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA645-16AUR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA645-16AUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
Foi de date: ATMEGA645-16AUR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA645-16AUR
Număr parc ATMEGA645-16AUR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15304 pcs Fișa cu date ATMEGA645-16AUR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Viteză 16MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 64KB (32K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 64-TQFP
Alte nume ATMEGA645-16AURDKR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 53
Dimensiunea EEPROM 2K x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)