ATMEGA644P-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA644P-20AU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA644P-20AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Foi de date: ATMEGA644P-20AU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA644P-20AU
Număr parc ATMEGA644P-20AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19798 pcs Fișa cu date ATMEGA644P-20AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 20MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 64KB (32K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume ATMEGA644P20AU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 32
Dimensiunea EEPROM 2K x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)