ATMEGA48-20AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48-20AUR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA48-20AUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Foi de date: 1.ATMEGA48-20AUR.pdf2.ATMEGA48-20AUR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA48-20AUR
Număr parc ATMEGA48-20AUR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53482 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA48-20AUR.pdf2.ATMEGA48-20AUR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-TQFP (7x7)
Viteză 20MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 32-TQFP
Alte nume ATMEGA48-20AUR-ND
ATMEGA48-20AURTR
ATMEGA4820AUR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 23
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)