ATMEGA329P-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329P-20AU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA329P-20AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Foi de date: 1.ATMEGA329P-20AU.pdf2.ATMEGA329P-20AU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA329P-20AU
Număr parc ATMEGA329P-20AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16387 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA329P-20AU.pdf2.ATMEGA329P-20AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Viteză 20MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TQFP
Alte nume ATMEGA329P20AU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 54
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)