ATMEGA16M1-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA16M1-AU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA16M1-AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Foi de date: 1.ATMEGA16M1-AU.pdf2.ATMEGA16M1-AU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA16M1-AU
Număr parc ATMEGA16M1-AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25057 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA16M1-AU.pdf2.ATMEGA16M1-AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-TQFP (7x7)
Viteză 16MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 32-TQFP
Alte nume ATMEGA16M1AU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Convertoare de date A/D 11x10b; D/A 1x10b