ATMEGA169P-16AU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
ATMEGA169P-16AU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA169P-16AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Foi de date: ATMEGA169P-16AU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA169P-16AU
Număr parc ATMEGA169P-16AU Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26390 pcs Fișa cu date ATMEGA169P-16AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Tensiune - Defalcare 64-TQFP (14x14)
Serie AVR® ATmega Starea RoHS Tray
Timp de recuperare invers (trr) 16MHz necesită Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Tip memorie program 16KB (8K x 16) Dimensiunea memoriei programului SPI, UART/USART, USI
Polarizare 64-TQFP Alte nume ATMEGA169P16AU
Tip oscilator A/D 8x10b Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Sistem de operare AVR Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul producătorului ATMEGA169P-16AU Descriere extinsă AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP Date SRAM Bytes 512 x 8
Convertoare de date 2.7 V ~ 5.5 V Core dimensiune 1K x 8