ATMEGA169-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA169-16AU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA169-16AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Foi de date: 1.ATMEGA169-16AU.pdf2.ATMEGA169-16AU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA169-16AU
Număr parc ATMEGA169-16AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3322 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA169-16AU.pdf2.ATMEGA169-16AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Viteză 16MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 54 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Convertoare de date A/D 8x10b