ATMEGA168V-10MQR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168V-10MQR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATMEGA168V-10MQR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Foi de date: 1.ATMEGA168V-10MQR.pdf2.ATMEGA168V-10MQR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATMEGA168V-10MQR
Număr parc ATMEGA168V-10MQR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37927 pcs Fișa cu date 1.ATMEGA168V-10MQR.pdf2.ATMEGA168V-10MQR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 32-VQFN (5x5)
Viteză 10MHz Serie AVR® ATmega
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 16KB (8K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 32-VFQFN Exposed Pad
Alte nume ATMEGA168V-10MQR-ND
ATMEGA168V-10MQRTR
ATMEGA168V10MQR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 23
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)