ATF750C-7SX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATF750C-7SX
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC CPLD 10MC 7.5NS 24SOIC
Foi de date: ATF750C-7SX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
155 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATF750C-7SX
Număr parc ATF750C-7SX Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC CPLD 10MC 7.5NS 24SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21445 pcs Fișa cu date ATF750C-7SX.pdf
Furnizarea de tensiune - internă 4.75 V ~ 5.25 V Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC
Serie ATF750C(L) Tip programabil In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
ambalare Tube Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume ATF750C7SX Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)