ATA5575M1330-DBQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATA5575M1330-DBQ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC RFID 128BIT EE 330PF UID BUMP
Foi de date: ATA5575M1330-DBQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATA5575M1330-DBQ
Număr parc ATA5575M1330-DBQ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC RFID 128BIT EE 330PF UID BUMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 409756 pcs Fișa cu date ATA5575M1330-DBQ.pdf
Tensiune - Aprovizionare - Tip RFID Transponder
Pachetul dispozitivului furnizor Die Standarde -
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Die Alte nume ATA5575M1330-DBQ-ND
ATA5575M1330-DBQTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață -
Frecvență 100kHz ~ 150kHz descriere detaliata RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die