AT94K10AL-25BQI
Prezentarea produsului
Număr parc: AT94K10AL-25BQI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 144LQFP
Foi de date: AT94K10AL-25BQI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT94K10AL-25BQI
Număr parc AT94K10AL-25BQI Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 144LQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5580 pcs Fișa cu date AT94K10AL-25BQI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20)
Viteză 25MHz Serie FPSLIC®
Programul Bytes SRAM 20K-32K ambalare Tray
Pachet / Caz 144-LQFP Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C