AT93C66A-10SI-2.7-T
Prezentarea produsului
Număr parc: AT93C66A-10SI-2.7-T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Foi de date: AT93C66A-10SI-2.7-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT93C66A-10SI-2.7-T
Număr parc AT93C66A-10SI-2.7-T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4273 pcs Fișa cu date AT93C66A-10SI-2.7-T.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V