AT93C46A-10TI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT93C46A-10TI-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8TSSOP
Foi de date: AT93C46A-10TI-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT93C46A-10TI-2.7
Număr parc AT93C46A-10TI-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6498 pcs Fișa cu date AT93C46A-10TI-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 1Kb (128 x 8 , 64 x 16)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) SPI 2MHz 8-TSSOP
Frecvența ceasului 2MHz Numărul părții de bază AT93C46