AT93C46-10PU-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT93C46-10PU-1.8
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP
Foi de date: AT93C46-10PU-1.8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AT93C46-10PU-1.8
Număr parc AT93C46-10PU-1.8 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4823 pcs Fișa cu date AT93C46-10PU-1.8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 1Kb (128 x 8, 64 x 16)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8, 64 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP
Frecvența ceasului 2MHz Numărul părții de bază AT93C46