AT91SAM9X25-CU-999
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91SAM9X25-CU-999 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT91SAM9X25-CU-999
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 64KB ROM 217BGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AT91SAM9X25-CU-999
Număr parc AT91SAM9X25-CU-999 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 32BIT 64KB ROM 217BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13256 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V, 3.0V, 3.3V USB USB 2.0 (3)
Pachetul dispozitivului furnizor 217-LFBGA (15x15) Viteză 400MHz
Serie SAM9X Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM LPDDR, LPDDR2, DDR2, DDR, SDR, SRAM
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 217-LFBGA
Alte nume AT91SAM9X25-CU-999TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)