AT91M63200-25AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT91M63200-25AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 176TQFP
Foi de date: 1.AT91M63200-25AU.pdf2.AT91M63200-25AU.pdf3.AT91M63200-25AU.pdf4.AT91M63200-25AU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AT91M63200-25AU
Număr parc AT91M63200-25AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 32BIT ROMLESS 176TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 176-TQFP (24x24)
Viteză 25MHz Serie AT91
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice POR, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 176-LQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 58 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 25MHz ROMless 176-TQFP (24x24) Convertoare de date -