AT91M40800-33AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT91M40800-33AU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 100LQFP
Foi de date: 1.AT91M40800-33AU.pdf2.AT91M40800-33AU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AT91M40800-33AU
Număr parc AT91M40800-33AU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 32BIT ROMLESS 100LQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13491 pcs Fișa cu date 1.AT91M40800-33AU.pdf2.AT91M40800-33AU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-LQFP (14x14)
Viteză 33MHz Serie AT91
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice POR, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 100-LQFP
Alte nume AT91M4080033AU Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 32
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 100-LQFP (14x14)