AT89LP51RD2-20JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT89LP51RD2-20JU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
Foi de date: 1.AT89LP51RD2-20JU.pdf2.AT89LP51RD2-20JU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AT89LP51RD2-20JU
Număr parc AT89LP51RD2-20JU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29396 pcs Fișa cu date 1.AT89LP51RD2-20JU.pdf2.AT89LP51RD2-20JU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-PLCC (16.59x16.59)
Viteză 20MHz Serie 89LP
Dimensiunea RAM 2.25K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 64KB (64K x 8) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 44-LCC (J-Lead)
Alte nume AT89LP51RD220JU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 40
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)