AT49F040A-55TI-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F040A-55TI-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT49F040A-55TI-T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 4M PARALLEL 32TSOP
Foi de date: AT49F040A-55TI-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT49F040A-55TI-T
Număr parc AT49F040A-55TI-T Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 3022 pcs Fișa cu date AT49F040A-55TI-T.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 40µs Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 32-TSOP
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Alte nume AT49F040A-55TI SL383
AT49F040A-55TI SL383-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TC) Tipul de montare Surface Mount