AT49F002N-55JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F002N-55JI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT49F002N-55JI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 2M PARALLEL 32PLCC
Foi de date: AT49F002N-55JI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT49F002N-55JI
Număr parc AT49F002N-55JI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 5505 pcs Fișa cu date AT49F002N-55JI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 50µs Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Alte nume AT49F002N55JI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TC) Tipul de montare Surface Mount