AT49F001AN-55TI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001AN-55TI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT49F001AN-55TI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 1M PARALLEL 32TSOP
Foi de date: AT49F001AN-55TI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT49F001AN-55TI
Număr parc AT49F001AN-55TI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 6542 pcs Fișa cu date AT49F001AN-55TI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 50µs Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 32-TSOP
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TC)