AT34C02N-10SC-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT34C02N-10SC-1.8
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
Foi de date: AT34C02N-10SC-1.8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT34C02N-10SC-1.8
Număr parc AT34C02N-10SC-1.8 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3281 pcs Fișa cu date AT34C02N-10SC-1.8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TC)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 2Kb (256 x 8)
Interfața de memorie I²C Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Frecvența ceasului 400kHz Numărul părții de bază AT34C02