AT27C512R-45TU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C512R-45TU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT27C512R-45TU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EPROM 512K PARALLEL 28TSOP
Foi de date: AT27C512R-45TU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AT27C512R-45TU
Număr parc AT27C512R-45TU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EPROM 512K PARALLEL 28TSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4606 pcs Fișa cu date AT27C512R-45TU.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EPROM - OTP Pachetul dispozitivului furnizor 28-TSOP
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TC)