AT27BV512-90RC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT27BV512-90RC
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EPROM 512K PARALLEL 28SOIC
Foi de date: AT27BV512-90RC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT27BV512-90RC
Număr parc AT27BV512-90RC Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 5193 pcs Fișa cu date AT27BV512-90RC.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EPROM - OTP Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Alte nume AT27BV51290RC
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TC) Tipul de montare Surface Mount