AT25HP512-10PI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT25HP512-10PI-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP
Foi de date: AT25HP512-10PI-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT25HP512-10PI-2.7
Număr parc AT25HP512-10PI-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4958 pcs Fișa cu date AT25HP512-10PI-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm) Alte nume AT25HP512-10PI2.7
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 512Kb (64K x 8) Interfața de memorie SPI
descriere detaliata EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Frecvența ceasului 10MHz