AT25HP256W-10SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25HP256W-10SI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT25HP256W-10SI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8SOIC
Foi de date: AT25HP256W-10SI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT25HP256W-10SI
Număr parc AT25HP256W-10SI Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4549 pcs Fișa cu date AT25HP256W-10SI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 256Kb (32K x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
Frecvența ceasului 10MHz Numărul părții de bază AT25HP256