AT25256T2-10TC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25256T2-10TC-2.7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT25256T2-10TC-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 256K SPI 3MHZ 20TSSOP
Foi de date: AT25256T2-10TC-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT25256T2-10TC-2.7
Număr parc AT25256T2-10TC-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 256K SPI 3MHZ 20TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4376 pcs Fișa cu date AT25256T2-10TC-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Alte nume AT25256T2-10TC2.7
AT25256T210TC2.7
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 256Kb (32K x 8) Interfața de memorie SPI
descriere detaliata EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 3MHz 20-TSSOP Frecvența ceasului 3MHz
Numărul părții de bază AT25256
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AT25256B-SSHL-T
AT25256B-SSHL-T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8SOIC