AT25160N-10SI-2.7
Prezentarea produsului
Număr parc: AT25160N-10SI-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC
Foi de date: AT25160N-10SI-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT25160N-10SI-2.7
Număr parc AT25160N-10SI-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3219 pcs Fișa cu date AT25160N-10SI-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 16Kb (2K x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Frecvența ceasului 3MHz Numărul părții de bază AT25160