AT25128T1-10TC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT25128T1-10TC-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 14TSSOP
Foi de date: AT25128T1-10TC-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT25128T1-10TC-2.7
Număr parc AT25128T1-10TC-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 14TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2917 pcs Fișa cu date AT25128T1-10TC-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Alte nume AT25128T1-10TC2.7
AT25128T110TC2.7
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 128Kb (16K x 8) Interfața de memorie SPI
descriere detaliata EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 3MHz 14-TSSOP Frecvența ceasului 3MHz