AT25010A-10PU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT25010A-10PU-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8DIP
Foi de date: AT25010A-10PU-2.7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AT25010A-10PU-2.7
Număr parc AT25010A-10PU-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4605 pcs Fișa cu date AT25010A-10PU-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 1Kb (128 x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 20MHz 8-PDIP
Frecvența ceasului 20MHz Numărul părții de bază AT25010