AT24RF08CN-105C
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24RF08CN-105C
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 8K I2C 100KHZ 8SOIC
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24RF08CN-105C
Număr parc AT24RF08CN-105C Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 8K I2C 100KHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5606 pcs Fișa cu date
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.4 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume AT24RF08CN105C
Q1162654
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 8Kb (1K x 8) Interfața de memorie I²C
descriere detaliata EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) I²C 100kHz 450ns 8-SOIC Frecvența ceasului 100kHz