AT24C64B-10TU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C64B-10TU-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8TSSOP
Foi de date: AT24C64B-10TU-2.7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AT24C64B-10TU-2.7
Număr parc AT24C64B-10TU-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122093 pcs Fișa cu date AT24C64B-10TU-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Alte nume AT24C64B10TU27
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 64Kb (8K x 8) Interfața de memorie I²C
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP Frecvența ceasului 400kHz