AT24C512W-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C512W-10SI-2.7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C512W-10SI-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8SOIC
Foi de date: AT24C512W-10SI-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24C512W-10SI-2.7
Număr parc AT24C512W-10SI-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3598 pcs Fișa cu date AT24C512W-10SI-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Alte nume AT24C512W-10SI2.7
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 512Kb (64K x 8) Interfața de memorie I²C
descriere detaliata EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Frecvența ceasului 1MHz