AT24C32N-10SC-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C32N-10SC-2.5
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOIC
Foi de date: AT24C32N-10SC-2.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24C32N-10SC-2.5
Număr parc AT24C32N-10SC-2.5 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6340 pcs Fișa cu date AT24C32N-10SC-2.5.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume AT24C32N10SC2.5
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 32Kb (4K x 8) Interfața de memorie I²C
descriere detaliata EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Frecvența ceasului 400kHz