AT24C256W-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C256W-10SI-2.7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C256W-10SI-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC
Foi de date: AT24C256W-10SI-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24C256W-10SI-2.7
Număr parc AT24C256W-10SI-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4718 pcs Fișa cu date AT24C256W-10SI-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Alte nume AT24C256W-10SI2.7
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 256Kb (32K x 8) Interfața de memorie I²C
descriere detaliata EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Frecvența ceasului 1MHz
Numărul părții de bază AT24C256 Timpul de acces 550ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AT24C256W-10SC-1.8
AT24C256W-10SC-1.8
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC EEPROM 256K I2C 400KHZ 8SOIC
In stoc: 3641 pcs
Descarca: AT24C256W-10SC-1.8.pdf
RFQ
AT24C256W-10SI-2.7-T
AT24C256W-10SI-2.7-T
Descriere: IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC
In stoc: 5100 pcs
Descarca: AT24C256W-10SI-2.7-T.pdf
RFQ
AT24C256W-10SI
AT24C256W-10SI