AT24C16N-10SC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C16N-10SC-2.7
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC
Foi de date: AT24C16N-10SC-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24C16N-10SC-2.7
Număr parc AT24C16N-10SC-2.7 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6583 pcs Fișa cu date AT24C16N-10SC-2.7.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 16Kb (2K x 8)
Interfața de memorie I²C Formatul memoriei EEPROM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Frecvența ceasului 400kHz Numărul părții de bază AT24C16
Timpul de acces 900ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AT24C16N-10SI
AT24C16N-10SI
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC
In stoc: 6320 pcs
Descarca: AT24C16N-10SI.pdf
RFQ
AT24C16N-10SC
AT24C16N-10SC