AT24C04A-10PC-2.5
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C04A-10PC-2.5
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8DIP
Foi de date: AT24C04A-10PC-2.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24C04A-10PC-2.5
Număr parc AT24C04A-10PC-2.5 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5244 pcs Fișa cu date AT24C04A-10PC-2.5.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm) Alte nume AT24C04A10PC2.5
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 4Kb (512 x 8) Interfața de memorie I²C
descriere detaliata EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Frecvența ceasului 400kHz