AT24C02AN-10SC-1.8
Prezentarea produsului
Număr parc: AT24C02AN-10SC-1.8
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
Foi de date: AT24C02AN-10SC-1.8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT24C02AN-10SC-1.8
Număr parc AT24C02AN-10SC-1.8 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3366 pcs Fișa cu date AT24C02AN-10SC-1.8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 5ms Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume AT24C02AN-10SC1.8
AT24C02AN10SC1.8
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 2Kb (256 x 8) Interfața de memorie I²C
descriere detaliata EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Frecvența ceasului 400kHz